Szukaj

Kolendra

olej z nasion

W poszukiwaniu wyjątkowych roślin natrafiliśmy na kolendrę – roślinę bogatą w kwasy Omega 6. Jej rewitalizująca moc jest od setek lat nieodłącznym elementem tradycyjnych kompozycji botanicznych.
Wartościowe ekstrakty z kolendry wykorzystaliśmy do stworzenia subtelnych formuł, które pomagają  wzmocnić osłabione włosy. Podaruj swoim włosom nadzwyczajną siłę, a swoim zmysłom – niezwykle aromatyczne doznania.

KOLENDRA

NASIONA

Witaminy, minerały, wyjątkowa siła działania. Kolendra ma je wszystkie. Odkryj na nowo znaną od lat moc olejku z kolendry oraz jego niezwykły wpływ na Twoje włosy.
Kolendra, hodowana przez wybranych przez nas rolników, daje nam nasiona, z których uzyskujemy olej. Jest w 100% biodegradowalna i odnawialna, a także niezwykle bogata w odżywcze lipidy (kwasy omega 6).
Jak wykazały nasze badania, olejek z kolendry ma dobroczynny wpływ na powierzchnię wrażliwych włosów, a jego efekt wzmacnia formuła bez spłukiwania.

Trochę historii

Czy wiesz, że kolendra była ceniona już 5.000 lat p.n.e.? Ślady tej rośliny znaleziono w grobowcach egipskich faraonów, natrafiono też na nie w Izraelu.

Już starożytni Rzymianie wykorzystywali odświeżający zapach nasion kolendry, a Hipokrates, ojciec greckiej medycyny, wychwalał wiele jej zalet.

Moc ukryta w nasionach

Kolendra to jednoroczna roślina o cienkich łodygach, ciemnozielonych liściach i białych kwiatach. Pewnie dobrze ją znasz. W jej pulchnych, brązowych nasionach nasi botanicy znaleźli wgłębienie wypełnione olejkami eterycznymi. Zgnieć ziarna kolendry, a odsłonią swoje orzechowe, pikantne, ciepłe wnętrze o aromacie pomarańczy, a Ty odkryjesz jej niezrównany zapach.
coriander

Wierzymy w moc nasion kolendry

Nie przestaniemy tego powtarzać – duże ilości chlorofilu zawarte w kolendrze sprawiają, że jest ona jednym z najsilniej działających składników do skutecznej detoksykacji, filtruje toksyny i pomaga oczyścić organizm. Kolendra jest nie tylko dobra dla Twoich włosów, ale ma również właściwości uspokajające oraz pomaga zmniejszyć niepokój i stres, poprawiając jakość Twojego snu.

Wzmocnij piękno Twoich włosów!

Produkty z gamy Kolendra

KOLENDRA
Szampon pielęgnacyjny

kolendra
Balsam pielęgnacyjny

KOLENDRA
Eliksir wzmacniający 

Kolendra
Maska rewitalizująca