Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Ucieczka do miasta... odnajdź kawałek natury w miejskiej dżungli

Jest środek zimy. Za oknem świeci piękne słońce, a Ty w porze lunchu, pomimo przeraźliwego zimna decydujesz się na spacer. Zakładasz wełnianą czapkę, owijasz się grubym szalem i zakładasz białe rękawiczki z wełny kaszmirowej.

Jesteś w samym sercu miasta, między dwoma budynkami, a jedyną rzeczą, o której marzysz jest znalezienie się choć na parę chwil w otoczeniu natury. Odczuwając zimno na policzkach, idziesz pewnym krokiem i skręcasz w pierwszą ulicę w prawo. Przechodzisz na drugą stronę jezdni i dochodzisz do parku, gdzie zaczyna się Twoja przygoda.

Słońce przedziera się przez gałęzie drzew, a pomimo niskiej temperatury czujesz jak promienie słoneczne Cię rozgrzewają. Ciesząc się wspaniałymi warunkami pogodowymi, zaczynasz zwracać uwagę na piękno natury, która Cię otacza. Wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Zero budynków, zero ludzi siedzących na ławkach lub spacerujących po alejce - jesteś tylko Ty, drzewa i słońce.

Słyszysz jedynie swój oddech. W tej błogiej ciszy wyobrażasz sobie spokojny las. Jest to świetny sposób na podładowanie baterii i skupienie się tylko na sobie. To wszystko sprawia, że możesz się bezpośrednio połączyć z glebą, po której spacerujesz i ze spokojną, choć pełną życia naturą, która Cię otacza.

Z nową energią możesz powrócić do rzeczywistości i kontynuować swoją pracę.

#natura

#miejskieżycie

Co nowego?

NASZ MAGAZYN