Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Przytulanie a terapia: dotyk miłości

Jeżeli się nad tym zastanowić, to każdy z nas doskonale zna terapię polegającą na przytulaniu. Przecież doskonale wiemy, co znaczy znaleźć się w objęciach kogoś bliskiego, przytulać ulubioną maskotkę, tulić naszych ukochanych czy po prostu przytulić najlepszego przyjaciela… Przytulanie jest czymś naturalnym. Jest to jeden z najlepszych sposobów na znalezienie ukojenia, poradzenie sobie z trudną sytuacją, czy chociażby dodanie komuś otuchy.

Rezultaty, jakie przynosi terapia dotykiem nie muszą być już dłużej udowadniane. Wystarczy tylko przypomnieć sobie jak wielkie ukojenie przynosi masaż! Przytulanie zbliża ludzi, jest wyrazem miłości i sprawia, że stajemy się szczęśliwsi, ponieważ powoduje wydzielanie hormonu, który zmniejsza stres i uczucie niepokoju.

Amma doskonale wie, jaką moc ma przytulanie. To kobieta pochodząca z Indii, której imię w języku hindi oznacza „mama”. Amma od lat przemierza świat i uzdrawia ludzi poprzez przytulanie. Wyznaje ona „religię miłości”, a przytulenie nie tylko niesie współczucie, ale także dodaje innym otuchy.

Z pewnością będąc na spacerze spotkałaś kogoś, kto oferował „darmowe przytulanie”. Wszyscy możemy poświęcić sobie nawzajem więcej uwagi i ofiarować więcej uprzejmości. Uścisk może pozytywnie na nas wpłynąć o każdej porze dnia.

Tylko czy jesteśmy na to gotowi? Każdy człowiek potrzebuje poczuć się komfortowo, ale także potrzebna nam jest chwila czułości i kontakt fizyczny z drugim człowiekiem, ponieważ wtedy przez nasze ciało i duszę przepływa pozytywna energia, która natychmiast poprawia nam samopoczucie.

A na wypadek gdybyś już wszystkich dookoła obdarowała uściskami, to powstały nawet firmy, które świadczą usługi zawodowego przytulania. Możesz więc wziąć udział w takiej terapii i przytulić się do zawodowego przytulacza.

Przyjmij tę terapię z otwartymi ramionami!

#terapia

#miłość

#dobresamopoczucie

Co nowego?

NASZ MAGAZYN