Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Lily, 25 lat, uczennica szkoły pielęgniarskiej

Gdybyś była zapachem to... Gdybym była zapachem, to byłabym zapachem mojej maskotki z dzieciństwa. Miała ona słodki zapach, a ja uwielbiałam z nią zasypiać i wtulać się w nią.
 
Gdybyś była składnikiem to... Gdybym była składnikiem, to byłabym pomarańczą, bogatym źródłem witamin. Pomarańcza jest słodka i jest doskonałym dodatkiem do słonych dań, którym dodaje delikatną nutę słodyczy i tym samym zmienia smak całego dania.
 
Gdybyś była rośliną to... Gdybym była rośliną, to byłabym fikusem, który nie tylko upiększa wnętrze domu, dzięki swoim pięknym liściom, ale także oczyszcza powietrze.
 
Gdybyś była odgłosem to... Gdybym była odgłosem, to byłabym szumem fal. Jednocześnie potężny i wspaniały, ale również bardzo kojący odgłos, który potrafi uszczęśliwiać ludzi...
 
Gdybyś była miejscem to... Gdybym była miejscem, to byłabym wsią na odległym krańcu świata, gdzie zwierzęta są wolne, natura jest pod ochroną, a niebo jest błękitne i pozbawione zanieczyszczeń.
 
Gdybyś była wspomnieniem to... Gdybym była wspomnieniem, to byłabym moimi zeszłorocznymi wakacjami.Chodziliśmy na długie spacery po lesie, gdzie wysokie drzewa chroniły nas przed intensywnym słońcem, a ciszę zakłócał jedynie śpiew ptaków.
 
Gdybyś była snem to... Gdybym była snem, byłabym wiecznie młodą i zdrową, pełną energii dwudziestolatką. Byłabym wolna i miałabym całe życie przed sobą.
 
Gdybyś była postanowieniem noworocznym to... Gdybym była postanowieniem noworocznym to zakończyłabym postanowienia noworoczne. Zastąpiłabym je natychmiastowymi działaniami. Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby zamiast mówić, jakie mamy plany na nadchodzący rok, zaczęlibyśmy od razu wdrażać nasze pomysły w życie.

Co nowego?

NASZ MAGAZYN