Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Isabella, 26 lat, studentka studiów magisterskich

Gdybyś była zapachem to... Gdybym była zapachem, to byłabym zapachem róży. Jest to zapach tak wyjątkowy i słodki, że za każdym razem, kiedy go czuję przynosi on nowe doznania zapachowe.
 
Gdybyś była składnikiem to... Gdybym była składnikiem, to byłabym pieprzem, ponieważ jego smak może być zarówno ostry jak i delikatny. Dodaje pikanterii każdej potrawie.
 
Gdybyś była rośliną to... Gdybym była rośliną, to byłabym kaktusem otoczonym ciernistym pancerzem. Jestem osobą dość zamkniętą, ale jeśli ktoś próbuje mnie poznać powoli, odkrywa moje prawdziwe piękno i wszystko to, co się skrywa głęboko we mnie.
 
Gdybyś była odgłosem to... Gdybym była odgłosem, to byłabym odgłosem kryształu, tak czysty i delikatny, że wydaje się jakby dotykał nas prosto w serce i przynosił nam wewnętrzny spokój.
 
Gdybyś była miejscem to... Gdybym była miejscem, to byłabym szczytem Mount Everest. Mogłabym kontemplować życie i obserwować wszystko to, co życie ma mi do zaoferowania z samego szczytu świata.
 
Gdybyś była wspomnieniem to... Gdybym była wspomnieniem, to byłabym moją babcią. Pozwalała nam bawić się przez cały dzień, opowiadała nam historie przy ognisku i przyrządzała pyszne tarty z owocami z jej ogródka. To jest właśnie wspomnienie szczęścia z mojego dzieciństwa.

Gdybyś była snem to... Gdybym była snem, byłabym wolnym i szczęśliwym ptakiem. Cały dzień śpiewałabym i beztrosko latała od drzewa do drzewa. 

Gdybyś była postanowieniem noworocznym to... Gdybym była postanowieniem noworocznym to chciałabym być sportowym samochodem. Choć jest szybki, jest kluczem do zrównoważonego życia, które można wieść z radością i dobrym samopoczuciem.

Co nowego?

NASZ MAGAZYN