Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Dom w zgodzie z Zen: mój dom, moja świątynia.

Czy pamiętasz, kiedy Twoja mama zmuszała Cię do sprzątania pokoju? Moja mama zawsze powtarzała mi, że pokój odzwierciadla stan umysłu jego właściciela.
Po wielu latach, zdałam sobie sprawę, że miała rację, choć według mnie pokój odzwierciedla znacznie więcej. Sztuka aranżacji i dekorowania wnętrz domów nie jest stworzona tylko na potrzeby kolorowych magazynów. Może ona być kluczem do dobrego samopoczucia! Przyszedł czas, aby zapamiętać to powiedzenie „bałagan w domu, bałagan w życiu”!

Jest przecież mnóstwo „małych sztuczek”, które pomogą Ci osiągnąć stan porządku zarówno w domu jak i w życiu, a są one wynikiem wielu lat zdobywania wiedzy i doświadczenia - począwszy od tradycyjnych wiosennych porządków. Zacznij od odgracenia domu i wyrzucenia wszystkich niepotrzebnych rzeczy.

Następnie przejdź do prostych, ale za to bardzo efektownych czynności jak przemeblowanie. Stare zasady wskazują na to, że położenie łóżka w pokoju ma bezpośredni wpływ na jakość snu.

Aby rzeczywiście wprowadzić zen do swojego domu, zacznij otaczać się delikatnymi kolorami i materiałami, które sprawią, że poczujesz się komfortowo. Przygaszone światła i świece to dobry kierunek. Na koniec wystarczy, że dodasz kilka dekoracji takich jak chociażby wygodne poduszki.

Wprowadź do domu pozytywną energię i znajdź równowagę w życiu. Te niewielkie zmiany, w ciągu zaledwie kilku dni wprowadzą czystość do Twojego domu i zmienią go w Twoje własne sanktuarium, co jest pierwszym krokiem do prowadzenia życia w stylu Zen

#zen

#detox

#umysł

#ciało

#dobresamopoczucie

Co nowego?

NASZ MAGAZYN