Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Anna, 29 lat, psycholog

Gdybyś była zapachem to... Gdybym była zapachem, to byłabym zapachem świeżo skoszonej trawy, która przypomina mi dzieciństwo.
 
Gdybyś była składnikiem to... Gdybym była składnikiem, to byłabym kakao, które jest nie tylko kwintesencją natury, ale także pożywieniem. Jest wykorzystywane do przyrządzania zarówno dań głównych jak i deserów, tych na słono i słodko.
 
Gdybyś była rośliną to... Gdybym była rośliną, to byłabym bluszczem. Uwielbiam wolność, mogłabym dostać się gdzie tylko bym chciała, liściaste gałęzie by mnie tam zabrały.
 
Gdybyś była odgłosem to... Gdybym była odgłosem, to byłabym odgłosem ćwierkających ptaków o poranku, słodką melodią radości.
 
Gdybyś była miejscem to... Gdybym była miejscem, to byłabym puszystą chmurą poruszającą się powoli po niebie, popychaną przez bryzę, która unosi się i odkrywa świat.
 
Gdybyś była wspomnieniem to... Gdybym była wspomnieniem, to byłabym moją podróżą poślubną na śródziemnomorską wyspę skąpaną w słońcu, położoną między morzem a wzgórzem, którą otaczało błękitne niebo, a nam wydawało się jakby całe było tylko dla naszej dwójki.
 
Gdybyś była snem to...  Gdybym była snem, byłabym uosobieniem braterstwa - braterstwa w rodzinie, braterstwa między przyjaciółmi, braterstwa między sąsiadami i braterstwa na całym świecie. Dzięki mnie świat byłby wypełniony zgodą i życzliwością, a wojny przestałyby istnieć.

Gdybyś była postanowieniem noworocznym to...  Gdybym była postanowieniem noworocznym to chciałbym zawsze mieć chwilę, aby zadbać o siebie, tak abym po całym tygodniu zawsze miała wrażenie, że staję się coraz piękniejsza nie tylko fizycznie, ale i umysłowo.

Co nowego?

NASZ MAGAZYN